Kurumsal Bakım Anlaşması

Bilgi işlem ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, uygun olan Kurumsal Bakım Anlaşmasını hazırlıyoruz.

Danışmanlık

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Neden İhtiyaçtır ?

Günümüz bilgi teknolojileri sistemlerinin ve altyapılarının, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önemli bir hale gelmektedir.

Çünkü; şirketinize ait tüm veriler bilgi sistemleri üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu nedenle veriye kesintisiz ve anında erişim müşterinin önde gelen isteğidir. Şirketinizde bulunan sistem / sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi, firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Sizinle Kurumsal Bakım Anlaşması sistemi üzerinde çalışmaktan mutluluk duyarız!
İletişim için lütfen tıklayınız.

Kurumsal Bakım Anlaşması'nın Faydaları..

Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekir ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin.


Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetlerinin en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için hızlı ve kesintisiz çalışıyoruz.


Kurumsal Bakım Anlaşması ile periyodik bakımlar sırasında görülecek yada sorun oluşturma ihtimali olan nedenler ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilecek ve siz çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler ile karşılaşmadan engellenmiş olacaktır

Destek Kanalları

Telefon, mail, uzak bağlantı ve yerinde olmak üzere alternatif çözüm yolları.

Kolay iletişim

Motivasyonu yüksek geliştiriciler ve destek personellerinden oluşan bir ekibiz.

Güvenlik

evoNET'te sizin güvenliğiniz ve gizliliğiniz her şeyden önce gelir.

Çözüm Odaklılık

Amacımız her zaman için uygun çözümü üretmek.

Sıkça Sorulan Sorular

İşiniz ihmale gelmez ! Tüm bilgi sistemlerinizin sağlıklı ve stabil çalışabilmesi gereklidir. Ortaya çıkan bir sorun size maddi ve manevi zarar verebilir. evoNET tüm sistemlerinizi sürekli olarak takip eder ve sağlıklı şekilde çalışmasını sağlar.

Tüm sistem kontrol ve denetim altında tutulur. Tüm bilgi sistemleriniz sürekli olarak sağlık çalışması için deneyimli evoNET ekibi tarafından kontrol ve denetim altında tutulup, en güncel şekilde devamlılığı sağlanır.

Siz nasıl olmasını isterseniz ! Kurumsal Bakım Anlaşması sistemi ile Yerinde destek, uzak bağlantı ve telefon ile hızlı ve kesintisiz şekilde destek hizmetini sunmaktayız.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen iletişime geçin !

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet gösteren yer sağlayıcısıdır.

Bilgi Bankası & Haberler