Yönetilen Hizmetler Nedir ?

evoNET Tarafından Yönetilen ve Kontrol Edilen "Yönetilen Hizmetler"

yonetilen hizmet

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış çözümler!

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kurumsal bir hosting / sunucu çözümü mü arıyorsunuz? O halde yönetilen barındırma hizmetlerimiz sizin için uygun çözüm olabilir.

Yönetilen barındırma çözümü, sunucu yönetimiyle ilgilenmek istemeyen ya da bunun için vakti / teknik bilgisi olmayan şirketler içindir. evoNET olarak; yönetilen barındırma çözümüyle, sunucu ve sunucu üzerinde çalışan işletim sisteminin kontrol ve güvenliğini sağlarız.

Yönetilen barındırma çözümü ile, sistemi kurma ve yapılandırma, sistem bakımı ve izleme, son kullanıcı desteği ile tamamen biz ilgileniriz.

Siz sadece işinize odaklanın.

evoNET yönetilen barındırma çözümü ile her zaman yeni donanımlar kullanırsınız. Bu da şirketiniz için her zaman en son teknolojilerin kullanılmasını sağlar.

İşletmenizin günün her saatinde ve hızlı bir şekilde erişilebilir olması için, yönetilen barındırma projeniz için veri merkezlerimizin iyi harici bağlantısından yararlanırsınız. Ayrıca, Kurumsal Bakım Anlaşması sistemi aracılığıyla size BT altyapınızın belirli bir kullanılabilirliğini garanti ediyoruz.

Sizinle ayrıca bir Kurumsal Bakım Anlaşması sistemi üzerinde çalışmaktan mutluluk duyarız!

evoNET'in yönetilen barındırma çözümü ile şirketinizin sunucu işletimi için çözümü buldunuz.
Yönetilen barındırma, size bilişim altyapınız için istediğiniz esnekliği ve ölçeklenebilirliği sağlar.
Yönetilen barındırma ile sunucu altyapısı hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.
Yönetilen bir barındırma sağlayıcısı olarak, yönetilen barındırma ortamınızın sağlanması ve işletilmesiyle ilgili tüm işlerle ilgileniyoruz.

Uzman Destek Personeli

Motivasyonu yüksek geliştiriciler ve destek personellerinden oluşan bir ekibiz. Bir sorun yaşamanız durumunda destek personeli her zaman yardıma hazır.

Düşük Maliyet

Hizmetleri yönetmek için ayrıca personel bulundurmanız gerekmez. Tüm işlemleriniz tarafımızca yapılır. Bu şekilde daha düşük maliyetler söz konusu olur.

Zamandan Tasarruf

Yönetilen barındırma size zaman kazanma avantajı sağlar. Güncellemeler, donanım yükseltmeleri ya da değiştirmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yönetilen Web Sunucusu

Web sitesinin veya web uygulamasının içeriği, yönetilen bir barındırma çözümünün özel web sunucusu aracılığıyla sağlanır.

Yönetilen Veritabanı Sunucusu

Uygulamalarınızın veritabanları, yönetilen bir barındırma çözümünün veritabanı sunucusunda saklanır.

Yönetilen Uygulama Sunucusu

Uygulamaların kendileri uygulama sunucusunda çalıştırılır. Böyle bir sunucu ile yüksek CPU performansına büyük önem verilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen iletişime geçin !

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet gösteren yer sağlayıcısıdır.

Bilgi Bankası & Haberler