Kurumsal Hosting ve Mail Çözümleri

Yüksek iş hacmine ve trafiğe sahip olanlar için.
kurumsal hosting ve mail çözümleri.

Yüzlerce sistem ile tam uyumlu check_circle

Modern altyapıya sahip evoNET sunucuları, popüler web yazılımlarının tümüne destek verir. Kurumsal hosting paketlerinde kişiye özel paket kurulumu yapılabilmektedir. Destek verdiğimiz web yazılımlarından bazıları :

  • WordPress

  • phpBB, SMF, MyBB

  • AbanteCart

  • OpenCart

  • Laravel Framework

Yüksek Performans

Tüm web ve sunucu üzerinde çalışan programlarınız için özel olarak konfigüre edilmiş sunucularda performansın keyfini çıkarın.

Tamamen Yönetilen

evoNET ile sistemlerinizi yönetmek için uzman olmanız gerekmez. Eğer isterseniz tüm süreç evoNET destek ekibi tarafından sizin için yönetilir.

Ücretsiz Taşıma & Transfer

Site ve maillerin taşıma işleminin çok zahmetli ve zaman alan bir işlem olduğunu biliyoruz. İsterseniz bu işlem için destek sağlıyoruz.

Profesyonel Destek

Gerçek kişiler, her zaman, her konuda 7/24 size yardımcı olmaya hazırdır. Destek ekibimiz, ürünlerimizden herhangi biriyle karşılaşabileceğiniz tüm teknik zorluklara yanıt vermek için her zaman hizmetinizdedir.

Kurumsal Hosting ve Mail Paket Özellikleri

Yönetimi kolay, POP/IMAP, Web ve Outlook destekli kurumsal e-mail hizmet özellikleri.

Esnek

İhtiyaç duyduğunuz anda kotanızı yükseltebilirsiniz. Ama merak etmeyin, kotanız doluğu zaman hesabınız kapanmaz !

Erişilebilir

Kurumsal e-mail hizmetini kullanarak, tarayıcı, cep telefonu ya da outlook/thunderbird kullanarak Maillerinizi istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

İster POP3 isterseniz IMAP

POP3'ün sıkça tercih edildiğini biliyoruz. E-maillerinizi bilgisayar ya da mobil cihazlarınıza kurarken POP ya da IMAP şeklinde kurabilirsiniz.

Özel Kurallar

Yönetim paneli ile özel kurallar oluşturabilirsiniz. Panel üzerinde yer almayan farklı kurallar için destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Spam Koruması

Günlük güncellenen spam engelleme veritabanı ile yüksek başarı oranıyla spam maillerden korunur, kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Güvenlik

Varsayılan olarak tüm paketlerde bruteforce koruma sistemi mevcuttur. Bu şekilde kötü niyetli kullanıcılardan korunursunuz.

Özel IP Adresi

Eğer isterseniz özel IP adresi kiralayabilirsiniz. Size özel IP adresi ile spam sistemlerine karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Kurulum Desteği

Mail adreslerinizin kurulumu için isterseniz destek talebi oluşturabilirsiniz. Destek personeli bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp yardımcı olacaktır.

Taşıma & Transfer

Maillerinizi evoNET'e taşıma isterseniz uzman personelimiz size bu konuda destek olacaktır. Taşıma işlemi için iletişime geçmeniz yeterli.Kurumsal Hosting Sıkça Sorulan Sorular


Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.Web sitenizin ve mail hesaplarınızın çalışabilmesi için bir hosting (barındırma) hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır. Kurumsal Hosting ile daha yüksek işlem hacimlerine erişebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız

Kurumsal Hostingin diğer paketlerimizden en büyük farkı size bir destek personelinin atanmasıdır. Her zaman için aynı personel ile iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemlere örnek olarak: mail adresi açılması, mail adresinin kurulması, bir sorunun tespit edilmesi ve çözülmesi vb.

Hosting paketlerinde yönetim paneliniz, SSL sertifikanız, taşıma/transfer işlemleriniz ücretsiz hizmetlerimiz arasındadır.

Evet. İhtiyaçlarınız arttığında bir üst pakete ücretsiz şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bu işlem için tarafımıza talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Bu sorunun cevabı ne kadar alan, trafik ve cpu kullanımı yapacağınız ile ilgilidir. Paket seçme konusunda kararsız kalma durumunuzda Satiş Öncesi Destek talebi gönderebilirsiniz.

Evet, PDO ve Ioncube desteği bulunmaktadır.

Paketinizi satın alırken girmiş olduğunuz alan adını size vereceğimiz NameServer adreslerine yönlendirmeniz gerekmekte. Bu işlem için isterseniz destek talebi oluşturabilirsiniz. Destek personelimiz yardımcı olacaktır.

Evet, tüm linux hosting paketlerimiz WordPress ile tam uyumludur.

Evet, tüm linux hosting paketlerimiz Joomla ile tam uyumludur.

Evet, tüm linux hosting paketlerimizde ücretsiz Letsencrypt SSL hizmetimiz mevcuttur.

Evet, tüm linux hosting paketlerimizde MySQL ve phpMyAdmin Desteği bulunmaktadır.

Evet, tüm linux hosting paketlerimizde çoklu php sürümü mevcuttur. Panel üzerinden domain, sub-domain bazlı olarak PHP 5.4, PHP 7.2, PHP 7.4, PHP 8.1 sürümlerini kullanabilirsiniz.

Linux hosting sunucularımız Apache ve Nginx web server kullanmaktadır.

Evet tüm müşterilerimizin verileri haftalık olarak yedeklenir. VPS ve Sunucularda yedekleme anlaşmaya bağlıdır.

Evet, mail adreslerinizi ister pop, isterseniz imap olarak kullanabilirsiniz.

Evet, dilerseniz mail adreslerinizi bilgisayar ya da telefonunuz üzerinden, web tarayıcınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Evet, mail adreslerinizi isterseniz Outlook programına kurup kullanabilirsiniz. Kurulum tarafında destek verilmektedir.

Evet ! web sitenizin, mail adreslerinizin ve dosyaların taşınması işlemini sizin için yapıyoruz.

Maalesef, Linux Hosting Sunucularında ASP, ASP.NET ve MsSQL desteği bulunmaz. ASP, ASP.NET ve MsSQL Desteği için Windows Hosting, Windows sanal sunucu ya da Windows fiziksel sunucu sayfamızı ziyaret ediniz.

Evet, mevcut hizmetten memnun kalmadığınız takdirde 15 gün içinde ücreti iadesi sağlıyoruz.

Ücretsiz SLL

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz SSL ile Mailleriniz SSL güvencesi altında olacaktır. SSL sertifikanızı panelinizden alabilirsiniz.

Ücretsiz Yönetim Paneli

Türkçe DirectAdmin Panel ile mail hizmetinizi yönetmek çok kolay. Ama merak etmeyin destek ekibimiz ürünlerimizden herhangi biriyle karşılaşabileceğiniz tüm teknik zorluklara yanıt vermek için her zaman hizmetinizdedir.

Ücretsiz SLL
Ücretsiz Spam Engelleme

Spam Mail Engelleme Sistemi

Ücretsiz spam engelleme sistemi ile mailleriniz güvence altında.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen iletişime geçin !

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet gösteren yer sağlayıcısıdır.

Bilgi Bankası & Haberler