evoNET Hakkında

20 yılı aşkın süredir hızlı ve kesintisiz olarak bilişim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

evoNET Hakkında

Hızlı bir başlangıç ...

evoNET olarak 20 yılı aşkın süredir hızlı ve kesintisiz olarak bilişim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. evoNET'i ve sunduğumuz hizmetleri hızlıca anlatmak istiyoruz.

Barındırma ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olan evoNET 'e hoş geldiniz. Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine odaklanarak size en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.

evoNET; 1998‘de kişilerin ve kurumların tüm bilişim / bilgi işlem destek ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İstanbul'da faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ise sadece bilgi işlem destek ihtiyaçlarına değil, tüm yazılım, donanım, sunucu ve diğer dijital çözümler noktasında hizmet vermeye devam etmekte.

evoNET olarak Türkiye'nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz ve çözümün bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

evoNET Olarak;

En iyi hizmeti sunma çabamız, bizden memnun kalmazsanız hiçbir şey olmadığımız inancına dayanmaktadır. Ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olma tutkumuz, bizi rakiplerimizden farklı kılan şeydir.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uzman Destek Personeli

Motivasyonu yüksek geliştiriciler ve destek personellerinden oluşan bir ekibiz.

Binlerce Kullanıcı

Farklı sektörlerden müşterilerimiz her gün ürünlerimize ve altyapımıza güveniyor.

Bağımsız Lokasyon Seçenekleri

Türkiye, ABD ve Almanya olmak üzere 3 ana lokasyon üzerinden kesintisiz hizmet.

Bizimle Çalışmanız İçin 6 Neden

speed

Hızlı cevap

PC'nizde, sunucunuzda veya mail hizmetlerinizde sizin izniniz ile uzaktan oturum açabilir ve birçok sorunu anında çözebiliriz.

verified_user

Tecrübe

20 yılı aşkındır verdiğimiz BT hizmetleriyle, çok çeşitli teknolojiler, endüstriler ve uygulama türleri konusunda deneyim kazandık.

language

Anlaşılır cevaplar

Sorularınıza sade ve anlaşılır şekilde cevap almayı hak ediyorsunuz. Destek Personellerimiz, neler olduğunu net bir şekilde açıklayacaktır.

workspace_premium

İş anlayışlı

Şirketiniz için faydayı olacak teknolojileri kapsamlı bir şekilde araştırıyor, değerlendiriyor ve gerçekleştiriyoruz.

location_city

Sadece evoNET

Donanım, yazılım yönetimi ve diğer ilgili teknoloji ihtiyaçları dahil olmak üzere tüm BT ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeye çalışıyoruz.

sentiment_very_satisfied

Memnuniyet

Çözümlerimizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Hizmet Özelliklerimiz

Yüksek performans

Gbit network, güçlü donanımlar ve kapsamlı DDoS korumasıyla operasyonumuzu 7x24 devam ettiriyoruz.

Yedekli yapı

Tüm verileriniz harici bir sunucu üzerinde yedeklenir. Kıymetli verileriniz her zaman güvendedir.

Güvenli altyapı

Tüm veri merkezleri min. Tier 3 sertifikalıdır ve kurumsal ağ donanımıyla birlikte gelişmiş yangın ve izinsiz giriş koruması sağlar.

Hızlı aktivasyon

Satın alma işleminiz için kredi kartı kullanmanız halinde siparişiniz çok hızlı şekilde etkinleştirilecektir.

Özel destek

Destek ekibimiz, ürünlerimizden herhangi biriyle karşılaşabileceğiniz tüm teknik zorluklara yanıt vermek için her zaman hizmetinizdedir.

Güçlü otomasyon

Basit ve anlaşılabilir yönetim panellerimiz mevcut ürünleri yönetmenize ve genişletmenize olanak tanır.

Merak ediyor olabilirsiniz ..

Aşağıdaki listede merak edebileceğiniz bazı bilgilere yer verdik.

Liste üzerinden seçim yapıp cevaba ulaşım sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., İstanbul / Ataşehir 'de faaliyet gösteren, Bilişim Hizmetleri, Danışmanlığı ve Hosting (barındırma) hizmetleri sunmaktadır.

İhtiyacınız olan tüm bilişim ihtiyaçlarınız (Cloud, Mail Server, Hosting, Server, Microsoft Office 365 Online, Firewall) için mantıklı ve kalıcı çözümler üretebiliriz.

İletişimin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hizmet anlaşması içinde olduğumuz müşterilerimize Telefon, Canlı Chat ve Ticket(destek talebi, bileti) sistemleri üzerinden hizmet sunmaktayız.

Ek olarak evoNET'ten hizmet aldığınız süre boyunca tüm destek taleplerinizi size atanmış olan temscilciye iletebilirsiniz.

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir yer sağlayıcıdır.

Yetki belgemize erişmek için lütfen tıklayınız.

evoNET Olarak; Türkiye, ABD ve Almanya olmak üzere 3 ana lokasyon üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

evoNET Olarak; Web Hosting, Web Yazılımları, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu, Domain, Kurumsal Mail Hosting, File Server hizmeti vermekteyiz.

Evet tüm müşterilerimizin verileri haftalık olarak yedeklenir. VPS ve Sunucularda yedekleme anlaşmaya bağlıdır.

Kredi kartı ve banka havalesi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapmış olduğunuz işlemler için Ödeme Bildirimi yapmanız yeterlidir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bildirim yapmanıza gerek yoktur.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen iletişime geçin !

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet gösteren yer sağlayıcısıdır.

Bilgi Bankası & Haberler