Bu hizmet kendi içinde özel kurulum işlemleri gerektirmektedir. Bilgi için lütfen tıklayınız.

Database Yedekleme

Uygun maliyetli, yüksek kapasiteli MySQL ve MsSQL Database yedekleme çözümleri.

Database (Veritabanı) Yedekleme Hizmeti Nedir ?

Verilerinizin çok önemli olduğunu biliyoruz. Sahip olduğunuz veri ve bilgilerin miktarı arttıkça güvenliği ve korunmasının önemi gün geçtikçe önem kazanmaya devam ediyor. Global olarak; sistemleri tehdit eden unsurların artış göstermesi iyi yapılandırılmış yedekleme sistemlerinin önemini zorunlu kılıyor.

Veri güvenliğiniz açısından sağlıklı ve iyi bir yol izlemek için firmanızdaki sistemleri, çalışanlarınızı, kullanılan uygulamaları ve verilerinizi korumak için önlemler almanız gerekmekte.

İster fiziksel Backup Server, SAN/NAS isterseniz bulut tabanlı yedekleme çözümleri ile veri kayıp riskinizi sıfıra indiriyoruz.

Database Yedekleme Çözümlerimiz

Microsoft Azure Backup

Microsoft Azure altyapısını kullanan yedekleme çözümü. Ayrıntılı Bilgi

evoBackup

Tarafımızca yönetilip kontrol edilen sunuculara yedekleme yapılır.

NAS

Halihazırda sahip olduğunuz bir NAS cihazına yapılabilecek yedekleme türü.

evoBackup

evoBackup

Tarafımızca yönetilip kontrol edilen sunuculara yedekleme yapılır. Ürün kurulum ve destek işlemleri tarafımızdan sağlanır. Sistem kendi içinde ayrıca yedekli çalıştığından veri kayıp riski ortadan kalkmış olur. evoBackup ile daha yüksek depolama alanına daha düşük maliyetler ile çıkabilirsiniz.

Microsoft Azure Backup

Microsoft Azure Backup

Microsoft Azure altyapısını kullanan yedekleme çözümüdür. Ürün kurulum ve destek işlemleri tarafımızdan sağlanır. Sistem kendi içinde %100 yedekli çalışmaktadır. Bu şekilde veri kayıp riski ortadan kalkmış olur.

Fizeksel NAS

Fizeksel NAS

Halihazırda sahip olduğunuz bir NAS cihazına yapılabilecek yedekleme türüdür. NAS zarar gördüğünde veri kaybı yaşanmaması için ek yedekleme çözümleri kullanılmalıdır. Unutmayınız ki NAS tek başına bir yedekleme çözümü değildir. Ek bilgi için bilgi bankasını ziyaret edin

Fizeksel NAS

En uygun ürünü birlikte seçelim

Satış öncesi destek personelimiz en uygun ürünü seçmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Bir personel ile konuşmak için canlı destek bölümünü ya da iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Database Yedekleme Hizmeti
Sıkça Sorulan Sorular

İki hizmette bulut tabanlıdır. Azure bilindiği üzere bir Microsoft hizmetidir ve dünya geneline dağılmış büyük bir sunucu ağına sahiptir. evoBackup ise tarafımızca sağlanan bir yedekleme çözümüdür.

Gerekli önlemler alındığında yedeklerinizi uzak bir sunucuda barındırmak oldukça güvenlidir. Bizler de verilerinizin güvenliği için alınması gereken tüm önlemleri alıyoruz. Eğer hizmet verdiğiniz sektörde verilerinizin nasıl saklanması gerektiğiyle ilgili bir düzenleme yoksa sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Yedekleme sıklığı tamamen sizin vereceğiniz bir karardır. İster her gün isterseniz her saat yedekleme hizmeti alabilirsiniz. Burada önemli olan sahip olduğunuz alandır.

Disk alanı dolduğunda yedekleme hizmeti durmaz. Destek personeli konuyu size iletir ve ek alan satın almanızı tavsiye edebilir. Ek alan satın almak istemezseniz eski verilerin silinmesi sağlanır. Azure tabanlı yedekleme sistemlerinde ek maliyetler söz konusu olabilir.

Evet, yedekleme sıklığına bağlı olarak istediğiniz yedeğe geri dönüş sağlanabilir.

Evet. NAS cihazına sahip kullanıcılar için yedekleme alanı tahsis edilebilir.

İsteyen müşterilerimiz için ek güvenlik olarak özel IP adresi tahsis işlemi, IP kısıtlama ya da yedeklenen verilerin şifreli şekilde tutulması sağlanabilir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hemen iletişime geçin !

evoNET Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet gösteren yer sağlayıcısıdır.

Bilgi Bankası & Haberler